Блог Тимофєєвої Людмили Леонідівни - вчителя початкових класів та образотворчого мистецтва Верхньотокмацького опорного закладу загальної середньої освіти
Хоча на календарі вже кінець грудня, снігу ще й досі майже не було. Тому ми вирішили "зліпити" сніговиків із паперу. А тут дивись і снігурі до них в гості прилетіли. Весело всім! І настрій зимовий.
Усі українські іграшки навіть складно перерахувати: це свищики, мотанки, іграшковий посуд, човники, візочки, коники з вершниками, дзиги, вітрячки, деркачі, фуркала, всілякі цяцьки з кори, дерева, глини, соломи, з овочів, квітів, трави тощо. Здебільшого діти виготовляли їх самі (для себе або молодших братів і сестер). От і семикласники, познайомившись з історією виникнення народної іграшки, спробували себе в ролі народних умільців.
Неможливо
уявити цирк без клоуна. І тільки дуже уважна людина помітить, яка велика
майстерність потрібна артисту, щоб стати справжнім клоуном. Адже хороший клоун
вміє робити все те, що і «серйозний» артист, тільки він наділений ще одним
рідкісним даром – робити все це смішно, дотепно, не показуючи своєї
майстерності. Ось про що йшлася мова на уроці образотворчого мистецтва у 6 класі. Шестикласники випробовували себе у портретному жанрі. Роботи вийшли неповторні. Кожен зобразив свого клоуна, і вони, звісно ж, вийшли схожі на своїх господарів.
Приємно отримувати подаруни, особливо коли вони зроблені власноруч. На уроці трудового навчання ми виготовили ось такі вітальні листівки і відправили їх з найкращими побажаннями нашим захисникам в зону АТО.
Всім відомо наскільки важлива співпраця
сім’ї та школи. Батьки та вчителі повинні виховували дітей в одному руслі,
притримуватись однакових моральних цінностей та норм поведінки. А виробити ці
норми найкраще всього, обмінявшись на деякий час ролями. Тому сьогодні, в день
місцевого самоврядування, в школі вирішили провести своєрідний експеримент – День
батьківського самоврядування.