Вчимося жити разом

   Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні стартував проект «Вчимося жити разом», до якого долучено п’ять областей, зокрема й Запорізька.                    Цей проект реалізується у двох напрямах: формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації (виконавець – ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»), та надання дітям психологічної і соціальної допомоги та підтримки (виконавець – НаУКМА).

     До реалізації проекту в Запорізькій області залучено 150 загальноосвітніх, 10 професійно-технічних і 120 дошкільних навчальних закладів. При відборі закладів зважали на якісний педагогічний потенціал, досвід роботи колективу за новітніми технологіями, проектною діяльністю тощо.
        Відділ освіти, молоді та спорту Чернігівської райдержадміністрації надав можливість вчителям саме нашої школи представляти Чернігівський район. Мельник С.Д., Денежна С.І. та Тимофєєва Л.Л. з гідністю виконали це завдання. На початку червня вони взяли активну участь у проведенні тренінгу та отримали сертифікати. В 2016 – 2017 навчальному році ці вчителі продовжать впроваджувати даний проект в життя.Немає коментарів:

Дописати коментар